About

Wprowadzenie

Niemczyckagallery.com jest owocem ponad dziesięcioletniego doświadczenia. Pracując z artystami i wydając największy w Polsce, niezależny portal o rynku sztuki, miałam okazję dokładnie poznać mechanizmy kształtujące świat sztuki. Artyści i dzieła, które chcę zaprezentować w galerii są wyrazem mojej miłości do twórczości – nie tylko takiej, która zachwyca doskonałością techniczną – ale także dotyka sfery sacrum. Razem z moim zespołem, złożonym z profesjonalistów i miłośników sztuki, starannie selekcjonujemy prezentowane w galerii prace, aby dostarczyć Państwu sztukę na najwyższym, światowym poziomie. Zapewniamy gwarancję autentyczności,

Niemczycka Gallery to autorski projekt Anny Niemczyckiej-Gottfried – promotorki i doradczyni artystów, redaktorki naczelnej największego niezależnego portalu o rynku sztuki w Polsce. Galeria jest owocem wieloletniego doświadczenia i zaangażowania w budowanie świata sztuki współczesnej.

„Galeria to wyraz mojej miłości do sztuki. Miejsce, w którym pragnę zebrać prace artystów i artystek, które zachwycają techniką i poruszają treścią”.

Za internetową galerię Niemczyka Gallery odpowiada zespół profesjonalistów, którzy z najwyższą dbałością selekcjonują prezentowane prace. Stawiamy na jakość i autentyczność. Pragniemy zapewnić Państwu sztukę i usługi na najwyższym poziomie.

Artist Management / Founder

Anna Niemczycka-Gottfried – założycielka i prowadząca od 2011 roku agencję Media&Work. Wydawca oraz redaktor naczelny portalu www.rynekisztuka.pl. Manager artystów w ramach programu Artist Management. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: filologia polska i historia sztuki oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.